Додаткові маршрути

Індивідуальні тури Полтава і область. Додаткові маршрути під замовлення.

По долинах і по узгір’ях “- спільна оглядова екскурсія по місту і за містом (1-2 дні)

Активний відпочинок.

Музей-заповідник поле Полтавської битви; Історичні, оспівані Гоголем місця, де ростуть знамениті 300 літні Кочубеївські дуби; Всесвітньовідома Диканька; Кочубеївські ворота і Троїцька церква і багато-багато інших цікавих місць і маршрутів запропонують Вам наші екскурсоводи. Відвідавши ці маршрути ви дізнаєтеся чимало цікавих історичних фактів і легенд.

Байдарки.

Якщо піші прогулянки по околицях і екскурсії вам здаються нудними, ми пропонуємо вам подивитися всю красу полтавської природи зсередини, сплавляючись на байдарках по річках Ворскла і Псел. Якщо ви активний, готовий до пригод людина, значить туризм на байдарках буде для вас незабутнім відпочинком, який об’єднує в собі і туризм, і екскурсію по околицях, і активне проведення часу.

Дайвінг – це можливість розслабитися і зануритися в вируючий життям світ, повний таємниць і пригод. Дайвінг на р.Ворскла – це можливість перенестися на сотні років в минуле. Існує легенда про те, що Петро I, що втратив в цій річці підзорну трубу, назвав її «злодієм скла» (скла). Він втратив, а Ви можете знайти. У цьому підводному подорожі Вам допоможуть наші інструктора і нове професійне обладнання. Маса позитивних емоцій і море задоволення – гарантовані!

Зелений туризм або як його ще називають екотуризм (від слова екологія) – це те саме порятунок від важкого міського повітря, від метушні і проблем. Відчуйте себе легкими, щасливими, вільними здійснюючи піші прогулянки, зупиняючись на пікніки і нічліги в найкрасивіших полтавських місцях, які колись оспівані самим Миколою Васильовичем Гоголем.

Кінний туризм.

Кінний туризм – чудовий вид активного відпочинку, який дарує хороший життєвий тонус і оздоровлення. Це набагато цікавіше, ніж подорожувати в закритих машинах або тягнути на спині важкий рюкзак. Ви зможете максимально злитися з природою, здійснюючи кінні прогулянки по найкрасивіших і екологічно чистим місцях Полтавщини.

Рибалка.

Іноді так хочеться посидіти в тиші, спостерігаючи за поплавком, який розрізає водну гладь. Риболовля відмінний спосіб розслабитися і отримати задоволення, помовчати, подумати або навіть помріяти. Ми пропонуємо вам порибалити на вже підготовлених для вас місцях на території нашого комплексу і за його межами, а після риболовлі – покуштувати власний улов приготований нашими майстерними кухарями.

Зимовий відпочинок. Гірські лижі.

Коли земля покривається снігом і Ви ламаєте голову в пошуках гірськолижних трас, працівники гірськолижних баз «Корчак» і «Сорочин Яр» вже готові з любов і справжнім Полтавським гостинністю зустріти Вас. Майстерний лижник, любитель або новачок – тут буде цікаво кожному. На території баз знаходяться кафе і пункти прокату обладнання.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2024: Індивідуальні тури Полтави | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress