Екскурсійний маршрут “Полтава – Диканька – Опішня – Миргород – Полтава”

Індивідуальні тури. Популярний маршрут!

Полтава. 9.00

Початок оглядової екскурсії по місту почнемо з Корпусного парку, пам’ятника Слави, Круглої площі – найбільшої круглої площі в Європі (!) Вісім будинків, виконаних в стилі класицизму вже давно стали візитною карткою Полтави. У 1840 році навколо Монументу Слави розбито парк. Але офіційно Корпусний сад відкритий в 1909 році з нагоди святкування 200-річчя Полтавської битви.

Далі ми відправимося на Іванову гору, де помилуємося красою БІЛІЙ АЛЬТАНКИ – оригінальна ротонда була побудована в 1909 році на честь 200-річчя Полтавської битви. На цій горі розташований унікальний пам’ятник ПОЛТАВСЬКОЇ ГАЛУШКИ, Успенський собор, УСАДЬБА І.П. Котляревського.

11.00

Ми відвідуємо МУЗЕЙ ІСТОРІЇ Полтавської битви, де представлені унікальні експонати, що збереглися до наших днів з часів цього найбільшого події в історії. Так само ми відвідаємо територію музейного містечка, де розташовані: Самсоніевская церква; Братська могила радянських воїнів, всередині якої розташована каплиця, що збереглася до наших днів; Ротонда примирення; магазини з сувенірною продукцією. Обід. Переїзд в Диканьку.

Диканька. 13:00

Огляд Тріумфальної арки при в’їзді в Диканьку. Також Ви побачите Троїцька церква, яку розписував коваль Вакула в «Ночі перед Різдвом», Миколаївська церква, саме в неї їздила з Василівки юна Марія Гоголь, просячи Бога про те, щоб третій її дитина (майбутній Микола) все-таки вижив.
Там же знаходиться родинна усипальниця з оригінальному саркофагу, де покояться кілька поколінь Кочубеїв. Прогуляємося по ДУБОВОЇ алеї садиби Кочубеїв, про яку О.Пушкін писав у своїй поемі «Полтава». За легендою близько цих дубів юна Мотря Кочубей зустрічалася з гетьманом Мазепою.
Переїзд до Опішного.

Опішня. 15.00

Відвідування унікального в Україні НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ УКРАЇНСЬКОГО ГОНЧАРСТВА, участь в майстер-класі з виготовлення виробів з глини.

18.00 Повернення в ПОЛТАВУ. Закінчення екскурсії.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2024: Індивідуальні тури Полтави | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress