Оплата та доставка

Для фізичних осіб.

Оплатити своє замовлення Ви можете різними способами тут

Для юридичних осіб.

Після прийому замовлення ми виставимо вам рахунок для оплати. Всі необхідні документи будуть надані разом із замовленням. Після оплати замовлення повідомте нам зручним для вас способом про факт оплати. У повідомленні вкажіть дату і суму, номер замовлення, ПІБ і номер платіжного документа. Формування та відправка замовлення буде проведена відразу після підтвердження факту оплати. Розрахунок за товар здійснюється тільки в національній валюті – гривні.

Cамовивіз.

Ви можете самостійно забрати своє замовлення на складі в деяких містах (Харків, Київ, Полтава) попередньо погодивши з нашим менеджером всі умови покупки.

Доставка замовлень по Україні.
здійснюється службами доставки «Нова Пошта», «Інтайм», «Делівері», «Укрпошта». Вартість доставки згідно з тарифами кур’єрської служби. Пам’ятайте – співробітники служби доставки інформацію по товару (детальний опис проекту) не дають, все питання задавайте менеджерам інтернет-магазину. Без підтвердження замовлення доставка здійснюватися не буде. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний день. Замовлення, зроблений у вихідні, буде оброблений в найближчий робочий день. При отриманні товару переконайтеся в його відповідності Ваше замовлення і відсутності пошкоджень та дефектів. При оформленні замовлення просимо не вказувати міні відділення служб доставки, а вибирати відділення без обмежень, або до 30 кг об’ємного ваги.

Доставка в Росію.

На сьогоднішній день доставка в Росію можлива Укрпоштою. Ціни і стоки доставки можна подивитися на офіційному сайті