Отже …

На сайті є кілька статусів для кожного учасника.

Покупець, передплатник, учасник, автор, менеджер магазину, редактор, адміністратор.

За замовчуванням при реєстрації – учасник.

До статусу учасника користуватися можна в необмеженій кількості і завжди безкоштовно.

Статуси вище учасника доступу, встановлених адміністратором і коштують певних грошей. Всі рішення по оплаті приймаються індивідуально, тим хто вже співпрацює і надає свої послуги через наш сервіс – це безкоштовно. Якщо ж ви самостійна творча одиниця або продавець, відправте заявку, опишіть що хочете, ми поспілкуємося з вами і приймемо певне рішення. А поки у всіх є рівні можливості писати, коментувати, розміщувати. підписуватися, в загальному вчитися і створювати свій персональний «бренд».

Спілкування на форумі відбувається в режимі онлайн так і в режимі зворотного зв’язку через листи. Для цього є спеціальні теми, щоб завжди можна було підписатися або просто знайти потрібну розсилку.

Також в нас є спеціальний інформаційний сайт де ви знайдете підібраний матеріал щоб правильно розмістити свою інформацію про товар або послугу. Так як всі записи, і навіть коментарі добре проіндексовані Гуглом, важливо знати деякі нюанси з написання текстів, розміщення тегів, рубрик і т.д. для просування свого бренду на автоматі.

Деяка інформація прихована для всіх і надається по запиту.

Оставить комментарий

Оставить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *