Що подарувати тому в кого все все є?

Рейтинг
5 з 5 2 голосів.

Доктор мистецтв Олег, Україна – легенда. Більше 30 років років роботи Олега були представлені у всьому світі. Деякі з його найуспішніших доробок – це великі біографічні рукописні малюнки та мастеризовані ілюстрації, які можна використовувати як особистий подарунок. Створені в його власному вражаючому персональному стилі, вони стають унікальними творами мистецтва, особливо придатними для клієнтів, які вже мають все. Серед його клієнтів – члени високопоставлених осіб, зірки бізнесу, розваг, телебачення та медіа на Україні та за кордоном.

Це відбувається в три етапи: проектування сцени та грубої графіки в чорно-білому / точне налаштування та остаточне копіювання / оформлення. Ми можемо зустрітися оз глазу на глаз або в Skype. Час доставки залежить від кількості особистих даних та обличчя на малюнку. Але Олег є одним з тих професіоналів, які роблять усе завчасно. Для бронювання заявки вам потрібно оплатити 25% депозиту. Це повертається, якщо сума не відповідає вашим очікуванням (що є малоймовірним).

Завдяки дуже тривалої і продуктивній кар’єрі в різних галузях комерційної ілюстрації ми відчували потребу відокремити пропозиції в спеціальних веб-презентаціях, щоб дати відвідувачам найкращий прибуток від їх інтересу та часу.

Будь ласка, не соромтеся відвідати інші сайти.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *